Vyberte stránku

Nejlepší elektronické zabezpečení auta

Krádež auta aneb zážitek k nezaplacení

Ráno vstanete, vyjdete před dům a vaše auto nikde. Zaparkujete před podnikem, zajdete si na večeři, vrátíte se a koukáte na prázdné parkovací místo. Mnoho lidí napadne v první chvíli krádež, ale doufají, že jen špatně zaparkovali a auto bylo odtaženo. Nebylo. Tohle je noční můrou mnoha řidičů. Ten fakt, že se to může stát kdykoli a komukoli a nikdo to neovlivní. Tedy, doteď nemohl.

Právě proto, aby se tyto situace nestávaly, přišla společnost ESSAtech spol. s r.o. s inovativním řešením pro elektronické zabezpečení auta s bezklíčovým přístupem KEYLESS , které je schopno zabránit mnoha krádežím. Současné technologie a jejich neustálý posun kupředu umožňují elektronické zabezpečení auta, o kterém se řidičům ještě před pár lety ani nesnilo. Moderní, originální, a přitom nijak neomezující pro majitele auta. Oproti kovovým obalům na klíče a vypínání klíčů v době, kdy není auto používáno, se jedná o elegantní řešení, které majitele auta nijak nezatěžuje a nenarušuje jeho prožitek z bezklíčového odemykání. Hackeři a zloději se mohou objevit na každém kroku, a tak je potřeba se proti nim bránit.

Originální patent na trhu

Řešení, se kterým jsme před několika lety přišli na trh, je dnes patentově chráněno. Patentová ochrana má platnost v České republice, v Německu, na Slovensku a v současné době ji rozšiřujeme do dalších států. Děláme vše pro to, abychom se neustále zlepšovali a pomocí technologie Keyless Defender zamezili co největšímu počtu napadení vozů.

Možnost se spolehnout

Velice si vážíme vaší podpory a důvěry, kterou v nás vkládáte vy, naši klienti. Bez vás by náš projekt neměl smysl. Teprve dobře odvedená práce a vaše spokojenost jsou nám tou správnou zpětnou vazbou, že jsme v tomhle světě na tom pravém místě. Proto pokud máte nějaké podněty nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se na vás těšit.

Distributoři

A spoustu dalších najdete v kontaktech

Obchodní model prodeje popsaného produktu je orientován na využití obchodní sítě prodejců vozidel a příslušenství. Seznam distributorů je uveden v kontaktech.

Další informace na emailu: info@essatech.cz

 

Kontaktuj nás

  Vaše jméno

  Váš e-mail

  Telefon

  Model auta

  Vaše zpráva

  Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.