Vyberte stránku

Imobilizér v klíči Keyless Defender

Imobilizér v klíči

Imobilizér v klíči neboli doplňkový elektronický bezpečnostní kód je pohodlnou technologií, jejíž základy byly položeny již v devadesátých letech a která je neustále zlepšována a vyvíjena. Přesto dochází k prolomení této technologie.

Ochrání a neomezí

Protože je snadné imobilizér zneužít, vyvinuli jsme pro vás doplňkový imobilizér v klíči Keyless Defender, který vaše auto ochrání před krádeží či zneužitím. Po zrození k realizaci ušel nápad dlouhou cestu, než jsme vám ho mohli představit imobilizér v klíči v podobě, v jaké je dnes. Víme, jak těžké je přivést nové projekty k životu, prorazit a neztratit důvěru. Proto si nesmírně vážíme všech, kteří námi byli na této cestě oporou a nejvíce vás, klientů, kteří ve mně vkládáte důvěru neustále. Každé instalované ochrany si nesmírně vážíme a jsme pyšní na to, že to může být právě naše společnost ESSAtech spol. s r.o., na kterou se stále s důvěrou obracíte.

Odpovědnost a závazky

Je naším závazkem vaši důvěru nezklamat. Proto se snažíme neustále zdokonalovat, trpělivě jít krok za krokem kupředu a neustále tu být pro vás, naše klienty. Protože teprve vy jste tím, kdo dělá projekt jedinečným. Pro vás keyless defender vznikl, pro vás tu je a vy jste ti, kdo ho pravidelně využívá.

Distributoři

A spoustu dalších najdete v kontaktech

Obchodní model prodeje popsaného produktu je orientován na využití obchodní sítě prodejců vozidel a příslušenství. Seznam distributorů je uveden v kontaktech.

Další informace na emailu: info@essatech.cz

 

Kontaktuj nás

  Vaše jméno

  Váš e-mail

  Telefon

  Model auta

  Vaše zpráva

  Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.