Vyberte stránku

Ochrana vozidla proti krádeži

Důvěra je klíčem

Důvěra? Ano důvěra, v tomto případě důvěra v ochranu auta proti krádeži. Na ní stojí celý náš projekt. Důvěra vlastní v prvotní nápad, důvěra lidí v našem okruhu, distributorů, a nakonec ta nejdůležitější, důvěra vás, klientů, kteří nám pomáháte jít neustále kupředu. Vaší důvěry si nesmírně ceníme. Je pro nás závazkem, výchozím bodem a motivací. Stejně jako vaše spokojenost a bezpečnost vašich aut.

Pro všechny tyhle důvody vznikla ochrana auta proti krádeži společnosti ESSAtech spol. s r.o. Dokázali jsme tak to, co jiní ne. Společnost přišla s inovativním a dnes již patentovaným řešením v mnoha státech, které bezpečně ochrání bezklíčové odemykání auta.

Pohodlí a životní standardy

Bezklíčové odemykání auta je pohodlné, moderní a je známkou současné doby protknuté technologiemi. Poskytuje nám určitý životní standard, vyvolává pocit luxusu a užíváme si ho o to více, pokud jsme před tím měli auto s klasickým odemykáním.

V tomto bodě však přichází na řadu zloději. Odemknout a ukrást takovýto typ auta zabere pouhé vteřiny a vám pak zůstane jen prázdné parkovací místo. Proto jsem já jako zakladatel firmy přišel s originálním nápadem, který auto ochrání proti krádeži a zároveň nijak nenaruší pohodlnost bezklíčového odemykání.

Neomezí, podpoří

Ochrana auta proti krádeži Keyless Defender je unikátním řešením, které nemá ve světě obdoby. Patentovanou technologii lze implementovat do klíčků auta, aniž by byly jakkoli narušeny. Zařízení ochrání klíče před narušením jejich systému za pomoci využití rádiových vln.
Podpořte ochranu svého auta proti krádeži, zbytečně tento krok neodkládejte. Nejnovější technologie na trhu je tu pro vás, tak proč ji nevyužít? Pokud se chcete na cokoli zeptat, napište nebo zavolejte.

Distributoři

A spoustu dalších najdete v kontaktech

Obchodní model prodeje popsaného produktu je orientován na využití obchodní sítě prodejců vozidel a příslušenství. Seznam distributorů je uveden v kontaktech.

Další informace na emailu: info@essatech.cz

 

Kontaktuj nás

  Vaše jméno

  Váš e-mail

  Telefon

  Model auta

  Vaše zpráva

  Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.