Vyberte stránku

Zabezpečení vozidla proti krádeži

Splněný sen jednoho snílka

Někdo sní o kariéře astronauta, jiný se vidí jako ilustrátor a další touží být profesionálním řidičem. Můj sen je jiný. Řídím sice rád, ale tím snem je bezpečnost. Bezpečnost moje, vaše a všech, kterým není lhostejné jejich vlastní auto s bezklíčovým odemykáním. Proto jsem svoje podnikání zaměřil na to, jak zabezpečit auta proti krádeži.

S láskou auta kupujeme, staráme se o ně, jezdíme s nimi do servisu a jsou nedílnou součástí našeho každodenního života. Často si nezvykáme na konkrétní model, ale přímo na konkrétní kus. Proto většina řidičů touží po zabezpečení vozu proti krádeži, aby se nemuseli zbytečně strachovat.
Takové zabezpečení vozu, které by fungovalo bez zásahu do elektroniky klíče auta, nekomplikovalo záruku na vozidlo, nevybíjelo baterii v autě. Máte štěstí – jedno takové řešení existuje.

Řešení, které nezasáhne

Jak zabezpečit auto proti krádeži? Jednoduše. Využijte naši patentovanou technologii Keyless Defender a už se nebudete muset o své auto bát. Náš produkt jsme nainstalovali již do celé řady modelů a naši klienti jsou s ním vždy velmi spokojeni. Na své si přišli i motorkáři. Nijak je neruší, nenarušuje každodenní používání klíčů a nemusí na něj myslet. Zabezpečení vozidla proti krádeži společností ESSAtech spol. s r.o. zachovává plný komfort a dodává pocit bezpečí.

Distributoři a další pomocné ruce

Jsme rádi, že může společnost spolupracovat s celou řadou těch nejlepších distributorů, kteří v produkt věří a pomáhají ho dostat k vám, našim zákazníkům. Nejsou to totiž pouze oni, kdo nám pomáhá uspět na trhu. Bez vás, našich klientů, by to nešlo, a tak jsme rádi za každou zpětnou vazbu, kterou nám poskytnete. Těšíme se z pozitivních reakcí, bereme si k srdci veškeré vaše podněty a připomínky a neustále jdeme kupředu. Vážíme si toho, že tu pro vás můžeme být a zajistit pro vás zabezpečení vozu proti krádeži.

Distributoři

A spoustu dalších najdete v kontaktech

Obchodní model prodeje popsaného produktu je orientován na využití obchodní sítě prodejců vozidel a příslušenství. Seznam distributorů je uveden v kontaktech.

Další informace na emailu: info@essatech.cz

 

Kontaktuj nás

  Vaše jméno

  Váš e-mail

  Telefon

  Model auta

  Vaše zpráva

  Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.