Vyberte stránku

Nejlepší zabezpečení auta

Auto jako druhá duše

Většina z nás nedá na své auto dopustit. Ať už se jedná o první vysněné auto, koupené v osmnácti z peněz ušetřených z brigády (hlavně, že to jezdí), praktický rodinný vůz nebo luxusní model, který je splněným snem, je pro nás auto často něčím víc než jen pojízdným dopravním prostředkem. Těšíme se na ně, užíváme si radost z jízdy a je součástí našeho běžného života. Proto bychom měli udělat maximum pro zabezpečení vozidla, abychom ho ochránili před krádeží.

ESSAtech a zabezpečení auta

Stejná myšlenka stála u vzniku ESSAtech spol. s r.o. Tato česká dynamická firma se zrodila v roce 2018 v hlavě absolventa Fakulty elektrotechnické ČVUT Praha. Jeho cílem bylo a stále je vyvíjet a vyrábět zakázkovou elektroniku, která se zaměřuje na systémy pro monitorování a bezpečnost pevných nebo mobilních objektů.

Zabezpečení auta

Ročně je v česku ukradeno až několik tisíc aut. Tohle číslo klesá právě díky zdokonalující se technologii umožňující stále lepší zabezpečení auta. Společnost ESSAtech spol. s r.o. je právem hrdá na své zásluhy, které pomáhají tohle číslo snižovat. Svým klientům nabízí optimální dostupné prostředky. Těmi je přídavné řešení, které nijak nezasáhne do elektroniky vozidla ani klíčů a lze je kdykoli demontovat.

Technologické zabezpečení aut je naším koníčkem

Na začátku celého projektu stála nejen chuť k vývoji, ale také láska k technologiím, bez které by to nešlo. Snaha, píle a nekonečný náboj se neustále zlepšovat přivedly na svět jedinečný projekt, který pomáhá už několik let vyvíjet pro své klienty nejlepší zabezpečení auta. Jsme rádi, že tu můžeme být pro vás. Pokud se chcete na cokoli zeptat, neváhejte nám zavolat.

Distributoři

A spoustu dalších najdete v kontaktech

Obchodní model prodeje popsaného produktu je orientován na využití obchodní sítě prodejců vozidel a příslušenství. Seznam distributorů je uveden v kontaktech.

Další informace na emailu: info@essatech.cz

 

Kontaktuj nás

  Vaše jméno

  Váš e-mail

  Telefon

  Model auta

  Vaše zpráva

  Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.